Додати фото
  • Немає обраного.

Вподобано об'єктів : 0 об'єктів

Служба суднового господарства

Опис

Адреса: пр.Суворова, 1

Рік побудови: друга половина XIX століття

Поверхи: 1

 

Будівля по проспекту Суворова, 1, однією з перших зустрічає гостей міста, які прибувають в Ізмаїл по Дунаю. За наявними відомостями, вона з’явилася в другій половині XIX століття, а будувалася для потреб прикордонної варти. Імовірно, тут розташовувалися казарми цього відомства.

За свою довгу історію будівля неодноразово перебудовувалася і поліпшувалася. Після звільнення міста 1944 року тут розмістилися служби управління Державної прикордонної служби СРСР, а потім – одне з берегових підрозділів Радянського Дунайського державного пароплавства – служба суднового господарства. У роки незалежності будівля потрапила в приватні руки.

Сьогодні дуже складно аналізувати архітектурний стиль, в якому будівля була збудована спочатку. Справа в тому, що протягом більш ніж столітньої історії зовнішній вигляд її значно змінився.

Проте добре збереглися форми закруглених у верхній частині віконних прорізів, стримана колірна гама в забарвленні зовнішнього фасаду. Колони і фронтон навісу над центральним входом, а також решітки забору – нові, але вони не дуже грішать проти історичної достовірності і зовнішньої гармонії історичної будівлі.

Сучасний екстер’єр будівлі являє собою типовий зразок класичного архітектурного стилю.

Available Dates

Street View

Додати відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Додати фото