Додати фото
  • Немає обраного.

Вподобано об'єктів : 0 об'єктів

Будинок по вул. Болградській, 63

Опис

Адреса: вул. Болградська, 63

Рік побудови: 1932

Поверхи: 1

 

В Ізмаїлі є свій будинок з однією стіною – він фактично знаходиться на вул. Комерційній, але має поштову адресу вул. Болградська, 63.

Будівля є частиною колишнього лікарняного комплексу дерматовенерологічного диспансеру і носить скромне ім’я «літер Г». Однак, незважаючи на своє досить непримітне сьогоднішнє призначення, воно заслуговує більш докладної розповіді.

Всупереч скромним своїм розмірам особняк виділяється на тлі багатьох інших будівель старого Ізмаїла незвичайною архітектурою. Навідміну від традиційної архітектури будівель заможних ізмаїльчан кінця XIX – початку XX століть його фасад рясно прикрашений всілякими декоративними деталями. Чого тут тільки немає – рослинні мотиви, вензелі, кисті і навіть подібність герба. Гордий фронтон вінчає низка декоративних балясин.

Згідно з даними, які є в міжміському бюро технічної інвентаризації, воно побудовано в румунський період – у 1932 році. Відзначимо, що ця дата заснована не на архівних дослідженнях, а записана зі слів місцевих жителів 1956 року, коли воно було житловим і коли в черговий раз оновлювався техпаспорт житлового будівництва.

Available Dates

Street View

Додати відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Додати фото