Додати фото
  • Немає обраного.

Вподобано об'єктів : 0 об'єктів

Будинок по пр. Суворова, 54

  • Переглядів - 625
  • Закладка - 2

Опис

Адреса: пр. Суворова, 54
Дата побудови: перша половина 50-х 20 століття
Поверхи: 3

 

Багатоповерховий будинок по сусідству з готелем “Ізмаїл” побудований в архітектурному стилі “сталінський ампір”, так само як і його “сусід” за номером 56.

Цей стиль царював в радянську епоху з середини 1940-х до середини 1950-х років і відрізнявся елементами декорування екстер’єру приватних будівель різними помпезними прикрасами. Частина з них носила прикмети радянської державної символіки і була насичена ідеологічними штампами.

Будівля не носить ознак ідеологізації архітектури, можливо, і тому, що спочатку будувалося саме для житлового фонду міста, а не як будівля громадського призначення.

У декорі фасаду кидаються в очі помпезно декоровані фронтони з подобою спрямованих вгору обелісків. Багато на будівлях інших декоративних деталей – фризи з рослинною орнаментикою, домінуючими мотивами якої є виноградна лоза з гронами ягід, напівколони, у верхній частині яких – деталі, які змушують згадати їх коринфських побратимів.

На будівлі розташована табличка, яка розповідає про те, що тут з 1977 по 1986 роки жив начальник Радянського Дунайського пароплавства Віктор Васильович Пилипенко.

Available Dates

Street View

Додати відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Додати фото

Booking Inquiry

$x
+
-

На карті / Контакти