Додати фото
  • Немає обраного.

Вподобано об'єктів : 0 об'єктів

Амбулаторія шкірвендіспансеру

  • Переглядів - 827

Опис

Адреса: вул. Болградська, 76

Період побудови: на рубежі XIX – початку XX ст.

 

Ким побудовано цю будівлю і що в ній розташовувалося спочатку – поки невідомо. Лише приблизно до 1918 року особняк належав одному з братів Захаріаді.

Найширше історія даної будівлі прояснилася відносно недавно, коли в ході підготовки будівлі до продажу після очищення стін на фасаді виявили пару артефактів, яким більше 80 років.

Так, на розі будівлі за численними шарами побілки і фарбування виявилася мармурова табличка з написом “Реконструйовано підрядником Дж.Кастелсом з Галацу 1937 року”. Відзначимо, що саме в цьому році місто відвідав голова румунської держави Кароль II, і приведення в порядок будівлі можна було б пояснити саме цією подією.

gallery item gallery item gallery item gallery item

На центральній частині фронтону особняка з боку вулиці Комерційної був виявлений ​​інший напис, який складно прочитати, втім, вдалося його частково розібрати: “CAMERA DE COMERŢ ŞI INDUSTRIE”, в перекладі з румунської – Торгово-промислова палата. Не виключено, що саме через це в румунський період вулиця носила назву Comerciala (Комерційна).

У цій будівлі почалося життя багатьох нині живих ізмаїльчан, оскільки тут якийсь час в радянський період функціонував пологовий будинок.

кожвен амбулатория измаил
1996 р.

2013 року тут розмістилося амбулаторне відділення районної дермато-венерологічної лікарні, і будівля перейшла в спільну власність територіальних громад Ізмаїльського району, так само як і стаціонарне відділення.

До 2018 року тут працював Ізмаїльський міський дермато-венерологічний диспансер, який переїхав в іншу старовинну будівлю – на перший поверх офтальмологічного відділення Ізмаїльської ЦРЛ.

Available Dates

Street View

Додати відгук

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Додати фото