Додати фото
  • Немає обраного.

Вподобано об'єктів : 0 об'єктів

Про проект

Наш Проект

Що ми робимо

ГО "Придунайський центр громадських ініціатив"

Історія проекту

Електронна мапа старовинних будівель Ізмаїла розроблена і наповнюється громадською організацією “Придунайський центр громадських ініціатив” спільно з Ізмаїльським державним гуманітарним університетом в рамках проекту “Відкриваємо невідому Україну: архітектурна історична спадщина Ізмаїла”.

Метою проекту є надання доступу до інформації про історію Ізмаїла через його архітектуру. На думку авторів, збір даних відносно історії будівель та поширення цієї інформації є актуальними завдяки тому, що архітектурна спадщина Ізмаїла, яка створювалася з XVI століття, досі зберігає у собі риси історичних періодів.

Автори висловлюють подяку ізмаїльським старожилам, краєзнавцям, фотографам за допомогу в отриманні текстової та фотографічної інформації. В цій нелегкій справі нам допомагали любителі місцевої історії, краєзнавці та історики Ігор Огнєв, Раїса Шишкіна, Юрій Літюченко, Юрій Герасін, Михайло Довгаль, Валерій Постернак, Іван Татаринов, Сергій Переверза, Руслан Міхєєв, Любов Каплієнко, Анатолій Вербицький, Лілія Абазина, Віктор Шевченко, Анатолій Камінський, фотографи Наталя Гашинська, Жанна Романовська, Антоніна Люцко та інші, а також Дженіфер Саттон.

 

Цей сайт було створено та підтримується завдяки фінансовій допомозі Європейського Союзу в рамках програми міні-грантів проекту ReHERIT. Його наповнення є винятковою відповідальністю грантоотримувача і не обов’язково відображає погляди Європейського Союзу та проекту ReHERIT.

1590
рік заснування міста
42
Висота найвищої будівлі в Ізмаїлі (м)
16
Найстаріша будівля Ізмаїла побудована (ст.)
116
Кількість доданих об'єктів